Ja hij moet wel geschorst zijn geweest, want anders moet je al die jaren belasting betalen en das niet echt voordelig met zo'n auto..
De bodem had ik niet bekeken, hier had ik meerdere redenen voor, had de wielkasten etc. wel bekeken en die waren ook helemaal goed, toen ik de auto op kwam halen, en mijn vaders auto dus daar ging brengen, zag Paul pas dat er flinke randen onderaan de portieren zaten die bijgewerkt waren, en dat deze wel roest had in de randen.. ik moest de auto dus maar gelijk meenemen, anders ging het hele verhaal niet door

Aangezien ik zeker wist dat de auto jarenlang binnen heeft gestaan, kon ik er wel vanuit gaan en zeker nu een groot deel getecyleerd is zal het voorlopig zo blijven ook, maar ik ben het met je eens, als je echt een auto ergens koopt, al kost ie maar 1000 euro.. altijd eventjes de brug op! Zal vanavond even wat fotootjes van de onderkant posten.