
Met een klein beetje gas is het nagenoeg weg, Als ik een bocht naar links toe neem gaat het door heel de auto heen; Het is dan een laag gezoem.
Dit alles wijst erop dat het weer het nieuwe pareltje rechtsvoor is

Mijn vraag is, wat kan dit nog meer zijn? een uitlaat die ergens tegenaan hikt? baksteun? wiellagers? ik heb de motor 2 cm omhoog gehesen en het geluid werd eigenlijk alleen maar irritanter..Graag jullie tips/trucs hierover, anders ga ik weer naar de dealer met een dikke knip en kom ik er weer met een lege vandaan, en das niet de eerste keer


Ik zie ook duidelijk verschil in het rechtse en linkse motorrubber! De nieuwe (rechts) heeft een metalen afdekking die ong. 1 CM boven het chassis hangt, zal het kunnen dat deze bij een bocht de auto raakt? lijkt mij erg sterk want het rubber is gloedjenieuw. Het linker rubber is inmiddels een paar jaar oud en vertoont geen klachten voor zover je er wat aan kan zien.
W201 190D 1992.