Beiden hebben hun voors en tegens, en een beslissing neem je niet alleen op een koude calculatie om de pegels.
Als ik LPG tegenover Diesel zet is het qua rijkosten lood om oud ijzer maar inderdaad, uiteindelijk heb je met een diesel simpelweg minder onderhoud en minder storingen. De diesel is weer meer vervuilend dan de benzine, en veel meer dan de LPG..
Voor mij is het meekomen in het moderne verkeer een must en de W201 D types blinken nu niet bepaald uit door hun sportieve prestaties
Dus ja, ik neem (relatief) wat meer onderhoud en storingen voor lief en geniet van mijn acceleratie en snelheid

En Ruud heeft ook een punt, er is een dikke kans dat oudere diesels in de nabije toekomst in veel steden geweerd gaan worden.
Verder is het "ieder zijn meug"