door Stern » 10 aug 2012, 21:11
Beste Omer,
Heb zelf ook een lange tijd naar een g-klasse gekeken.
Ook een keer in een g290td gereden, vond deze auto toch wel spartaans en een beetje gang zat er ook niet in. Was typisch een auto voor in de regio niet harder als 80 te rijden, en voor onverhard terrein, daar komt deze auto volledig tot zijn recht, op de snelweg juist helemaal niet, zeker niet door zijn aërodynamica van een blokhut, wat een enorm verbruik zal betekenen. Ook heeft een Mercedes-specialist het mij sterk afgeraden gezien de kosten die erbij komen, want als er eens iets stuk is, betaal je de hoofdprijs.
Mbt de 400cdi motor, hoe ze het in een g-klasse doen, geen idee, maar in de ml draaien ze allemaal in elkaar, ze kunnen eenvoudig weg het vermogen niet kwijt. Een ml 400cdi is dan ook niets waard en vrijwel onverkoopbaar.
Als je dan toch een Mercedes terreinwagen wil, koop dan een ml 270 CDI, een beul van een motor, 5 cylinder, en een ladderchassis, roesten niet, en lacht om een aanhangwagen erachter. Topsnelheid 185 km per uur, verbruik gemiddeld 1 op 10, rij zelf inmiddels al 6 jaar een ml.
Ee n g-klasse moet je eigenlijk alleen kopen voor erbij en voor de heb.
Maar ondanks dat, blijf ik toch ook altijd kijken naar een g-klasse, terwijl ik weet, niet kopen!
Gr. Stern
Even voor de duidelijkheid: ik heb helemaal niets met Stern te maken, ben geen medewerker o.i.d. bij deze organisatie.