Ik ben Anil Muldur, 16 jaar oud en bijna in t bezit van een Benz

Ik woon nog thuis bij mijn ouders in Dordrecht. Verder studeer ik en ben gek op Duitse auto's. BMW en Mercedes eigenlijk, maar VAG ook.
Ik heb nog geen rijbewijs haha, maar ik heb wel mijn eerste auto. Naja, bijna want hij staat nog in t buitenland. Het is een 190E 2.0 Automaat van 1986. Auto is Signalrot (568) van kleur, heeft een schuifdak en is nog netjes volgens mijn vader. Ik heb m zelf nog niet gezien, maar hij komt als t goed is ergens eind augustus

Ik meld me aan op het forum voor meer informatie over de W201.
Wat ik ga doen:
Eerst de auto invoeren, APK en kenteken enz.
Daarna als alles goed verloopt de auto een grote beurt geven. Ik heb in een paar topics gezien dat de automaat olie en filter ook worden vervangen. Ik wil dit ook doen bij mijn Benz.
De auto technisch 100% krijgen en alles verhelpen. Misschien niet gelijk, maar zeker na een tijdje. De Benz wordt mn hobby

Verder poetsen, poetsen en nog eens poetsen!
Eigenlijk wil ik mijn Benz zo hebben http://link.marktplaats.nl/466175890
Zo vind ik t m echt super mooi. Maar ik twijfel nog, 8 gaats velgen of AMG Classics?
Verder ben ik ook actief op de TDICLUB en het forum van autoweek.
Groetjes,
AnilW201