Mijn vriendinnetje kwam zaterdagmorgen op het lumineuze idee om spontaan een weekend weg te gaan en ze boekte gelijk een kamer (de bruidssuite!

Ik zag direct de mogelijkheid om het 2.3 blok van Bloody Mary eens flink op de autobahn te testen en stemde grif toe.
Even wat kleren in de achterbak geflikkerd, oliepeil en banden gecheckt, wat drinken en snacks in de koelbox op de achterbank en GAAN met het rode gevaar.
De automaat in de E stand gezet en met een gemiddelde van 140 km/u naar Goslar gereden.
De Benz reed als een droom. Dan besef je dat een Mercedes is gebouwd voor de Autobahn.
Bijna in de Harz aangekomen ging het koelvloeistof lampje even branden nadat ik een stukje 180 km/u had gereden en bij een benzinepomp even de vloeistof gecheckt. Zo kwam ik er dus ook achter dat je dus niet die dop los moet draaien als je net gestopt bent na een stuk hard rijden op de autobahn. Ik draai de dop los en borreldeborreldeblob, een liter koelvloeistof stroomde uit het tankje onder de auto de put in.
Vervolgens de motor maar even af laten koelen en alsnog de vloeistof weer bijgevuld. Waarna ik het lampje niet meer heb zien branden.
Het verbruik van de 2.3-8 op de E stand bij meestal zo 140 km/u was ongeveer 1 op 12 en da's niet slecht!

In Goslar aangekomen ingecheckt in het fijne welness hotel en heerlijk gegeten in de oude middeleeuwse binnenstad. De zondag nog even besteed aan rondtoeren in de bergen, hetgeen Bloody Mary snorrend en zonder enig protest deed, de 2.3 heeft meer dan genoeg vermogen en de 2 en de 3 stand van de automaat dan ook niet nodig gehad.
De terugweg afgelopen maandag heb ik de 201 even goed losgetrokken. de automaat op S gezet en flink op het gas getrapt. Stukken van 80 km permanent 170-180 geblazen en overal waar het kon iig boven de 140 gereden. Ik was ook zo weer thuis


De auto reed als een droom. Wat ik wel merkte was een trilling in het stuur rond de 120 die pas ophield bij 140 en het licht naar rechts trekken van de auto. Zal wel uitlijnen/balanceren van de banden zijn denkik?
Alles bij elkaar rond de 1000 km gereden in 3 dagen en mijn oliepeil staat nog steeds 3 mm onder max
