Ik ben Jonas uit Arnhem, 19 jaar oud. En al sinds klein ben ik besmet met het Mercedesvirus. Heeft misschien te maken met dat mijn vader het al vanaf mijn geboorte met de paplepel ingiet, de eerste auto waar ik ooit in heb gezeten is een 190.
Naast mijn W124 E200 uit 95 heb ik er in Maart dit jaar een 190E 2.0 uit 91 bij gekocht als project.
Deze auto stond al een tijdje stil bij een handelaar in Uden, en zat aardig wat werk aan. De auto liep niet lekker, er zat een LPG installatie in. En de 190 had gewoon al een tijd geen liefde meer gehad.
Na veel werk aan de auto, LPG instalatie uitbouwen, grote beurt, en nog meer dingen. Loopt en rijdt de 190 al stukken beter. Het is nu mijn daily en rij er met veel plezier in. Alleen de koude start doet hij nog erg slecht en er zijn nog wat cosmetische puntjes die aandacht hebben. Maar het eind is in zicht.
