Mensen, denk eens even mee als jullie willen.
Mijn voorruit is vervangen, op aanwijzing van de verzekering bij hun specialist.
De strip boven de vooruit, daar kijk je zo onder. Maar daar krijg je denkelijk geen druppels van op je voet. De vloer en de bekleding aan de kolom bij het gaspedaal, is inmiddels zeiknat. ook één van de dak strips zit niet lekker, aan de dak kant kiert hij na voor de tweede maal teruggaan naar de reparateur, nog steeds. Waar komt dat water vandaan als de vloer nat wordt bij een voorruit.
Auto heeft stilgestaan tijdens een paar flinke buien en het water blijft komen. Ook ligt er naast de accubak flink water. Is volgens mij ook niet normaal.
De achterruit heb ik er uit laten halen en een nieuw origineel rubber in laten plaatsen. Ook het kofferbak rubber is nieuw.
De druppels, zie foto's kunnen haast niet van een lek in de achterruit zijn dus, want nieuw rubber en de plaats van de druppels zegt mij dat dit niet van de achterruit komt.
De achterruit heb ik eruit laten halen omdat hij lekte, maar het lekt nu erger.
Waar komt her het water vandaan.
Ben dr doodziek van. Ga morgen klagen bij de verzekering en bij die glasboer, maar dat lost even niets op voorlopig.
Zijn hier ervaringen mee? Laat me dit weten a.u.b.