Mijn moeder heeft vorige week ook een W201 - 190E aangeschaft

Bouwjaar 1985,handgeschakeld, 151000km, origineel nederlands, eerste eigenaar en dealeronderhouden.
Toen zij de auto overnam zaten er stalen velgen met wieldoppen op. Dat vond ze maar niks dus de handelaar waar ze hem weg heeft had er voor haar onderstaande velgen op gemonteerd.
Ligt ansich als een dijk op de weg, alleen bij drempels levert het problemen op.
Ik heb er zojuist eens even naar gekeken en heb gezien dat de wielkastranden van het spatbord helemaal naar binnen geslagen zijn door deze velgen.
Nou heb ik zelf nog een set stalen velgen met winterbanden liggen, voor nood wil ik deze er voor haar opzetten zodat ze in ieder geval van haar Benz kan genieten. In de tussentijd kan ik dan voor haar opzoek naar een andere set lichtmetalen velgen.
Nou vroeg ik mij af of dit zou passen, ik heb net de maten even genoteerd en dit stond er op de stalen velgen:
KFZ 8360/15x6 1/2J ET50/5U - 07/ KBA43747
Ik kon de maten van de huidige velgen niet vinden, die zullen wel op de binnenkant van de velg staan maar om daar nou met dit weer mee te gaan lopen martelen, daar heb ik geen zin aan.
mijn ma had de originele korte wielbouten van de vorige set stalen velgen er bij gekregen van de handelaar, voor de lichtmetalen velgen die er momenteel op zitten waren er langere wielbouten nodig.
vast bedankt voor de hulp!