Hallo allemaal,
Ik lees al een flinke tijd mee maar nu ik ook een W201 heb gekocht moest ik ook maar eens een account aanmaken. Ik heb mijn auto 2 weken geleden opgehaald in Duitsland in Keulen (het aanbod hier was een stuk minder) en vorige week dinsdag door de RDW keuring heen geloodst. Als het goed is heb ik deze week nog mijn kenteken bewijs en kan ik er binnenkort in rijden.
Het is een 190E 2.6 AUT uit 1991-11 die 2 eigenaren heeft gekend (eerst eigenaresse had hem tot 2010 en de 2e eigenaar heeft de auto aan mij verkocht). De kilometer stand is +/- 160.000 km (waarvan de laatste 60.000 in de afgelopen 3 jaar).
De auto is in kleur 147 (Arctic Weiss) en bevind zich in originele staat en ik zal binnenkort wat foto's posten.
Oh, mocht iemand nog passende gullideckels met zomerbanden hebben.. dan houd ik me aanbevolen (Liefst categorie tot 240KM/H).
Vriendelijke groet,
Hans