Zeker een verbetering Vmax en voor het mooie binnenkort de kont wat hoger zetten bij hetzelfde adresje. Carlo mijn overgewicht zal grootste factor zijn van het raken van een enkele drempel(de gemeenste drempel uit de wijk), de drempels waar menig personenauto elke dag weer tegenaan schaaft. door mijn overgewicht tel ik echt als 2 normaal volwassenen en als ik dan een bijrijder in de auto voorin heb, zit ik eigenlijk met 3volwassenen voorin in mijn sportline.
dat maakt het allemaal niet makkelijker voor drempels.
heb onlangs al naar de uitlaat gekeken en die zou ietsje hoger moeten kunnen.max 1cm. verwacht ik maar om dat te doen moet er volgens mij een extra bevestigingsbeugel worden gemonteerd.
maar de verhoging bij de voorwielen was echt nodig want bij een te hoge snelheid bij drempels raakte ik soms ook de wielkast(met 3 personen voorin

) met mijn standaard zomerbanden. met mijn winterbanden die breder zijn , was het helemaal vaak aantikken. Dat is nu in ieder geval voorbij.
zal binnenkort die uitlaat eens nader inspecteren en zien wat mogelijk is.