door Franx » 13 jul 2011, 20:12
M'n diesel OM601 , 190D uit 86 rijdt perfect alleen stonk het naar diesel.
Het bleek dat bij deze auto het na verloop van tijd kan gaan lekken bij de aansluitingen bovenop de pomp, dit deed hij ook.
Ik ben naar een diesel-specialist met goede naam gegaan waar ze de rubbertjes en koperen ringetjes vernieuwd hebben. Nu reed ik hem naar huis en het viel me meteen op dat hij nagelt. Een stukje rijden , 25 kilometer en goed warm, nog steeds erg veel nagelen!
Dit deed hij echt totaal niet voor de reparatie. Ik heb al gebeld hoor, dat het niet goed was. Moet morgen terugkomen en dan gaan ze "luisterren".
Hoe kan dit ? Met mijn geringe kennis wil ik niet afgedaan worden met :" dat loopt wel los" of " tja oude injectoren" . Hoop op wat kennis/reacties zodat ik morgen wat te vertellen heb als ik daar ben.
Groeten, Frank