Beste Mensen,
Via een kennis ben ik op dit adres gekomen, omdat ik het een en ander aan mijn Benz wil opknappen. Ik ben in het bezit van een Mercedes W203 van 2002 en een W201 190E 2.0 U9.
wat die U9 voorstelt ik heb geen idee misschien kunnen jullie me hierin helpen.
Hij is van 1991 en is rood (waardeloze kleur). Ik heb hem in 2003 van een collega overgenomen voor Euro 2000 dus een leuk prijsje volgens mij. Na wat start problemen in het begin heb ik hierna probleemloos gereden zonder noemenswaardige kosten.
Nu nadat hij weer door de APK keuring is gekomen ( Allen de kachelventilator was vastgelopen ),ben ik van plan om wat kleine reparaties uit te voeren.
Wat ik wil vernieuwen zijn de deur bekleding linksvoor en linksachter en twee zij panelen opnieuw laten spuiten i.v.m het afbladderen van de blanken lak.
Ik zal mij eerst gaan verdiepen waar ik zo al terecht kan voor deze deur panelen en een billijke spuiter, dus wat mij betreft "ik zie jullie op dit forum" .
Groet Martin