Ik wil binnenkort de kleppen gaan stellen maar kan helaas nergens een stickertje vinden waar de klepspeling staat, en een boekje of iets dergelijks heb ik er ook niet bij.
Weet iemand wat hier de klepspeling moet zijn? Ik kom er wel uit daar niet van, maar al iemand het hier weet is het het makkelijkst.
En ik heb ook de luchtweger er op dit moment afliggen, daaronder zit de stuurpomp met een reservoir er op. De olie die daar in zit is volledig grijs. Zit hier speciale olie in, of hoort er gewone rode ATF olie in te zitten?
Anders lijkt het me wel nuttig om die ook maar te verversen

En dan nog wat, het kleine ronde zwarte schakelaartje met de weerstandjes erin, die aan de bestuurderskant tegen het spatscherm aan zit. Die is voor de ontsteking, maar in welke stand ontsteekt die nu eerder of later? In S of in N? Ben ik nog niet helemaal uit.
Oja, en heb ook nog een nieuwe middendemper en een Remus einddemper liggen voor de 2.5-16. Dus dat universele stuk rvs gaat er af.