handremkabel vervangen.
nadat we de nieuwe fusee rubbers hadden gemonteerd kwamen we er achter dat de slagloodjes van de putdeksels er langs schuurden.
fusee rubbers kappot.... weer nieuwe halen xD
banden laten uitbalanceren met plakloodjes dit keer.
zonder bonnetje 2 velgen 15 euro samen. (tegenover 12.50 per stuk met bonnetje)
vandaag linker achterband laten omdraaien (hij zat verkeerd om... inside zat aan de buitenkant... outside aan de binnen)
nu even de oude motorsteun alvast los halen en de nieuwe komt om 3 uur vandaag binnen.
daarna gaan we nog even naar de apk. als hij daar op de brug staat schuren we de remleidingen achter nog even en spuiten we ze in met tectyl. en het veertje van het handrem mechanisme er weer op. (dit kan namelijk niet als hij op bokken staat.... remleidingen kom je slecht bij en veertje moet je pijnlijk veel kracht voor zetten.) en dan is hij helemaal gereed.
in totaal kosten: ongeveer +/- 300 euroStatistieken: Geplaatst door MercedesFTW — 30 dec 2011, 13:51
]]>